İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Belediye Asfalt Yapıyor…

Antakya Belediyesi Fen ışleri asfalt ekiplerinin bu kez Cumhuriyet Caddesi ve Sümerlerde çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi. Kış yağmurlarının yaklaşması nedeniyle şehir içi yollardaki deforme olmuş noktalar Antakya Belediyesi Fen ışlerince tespit edilerek hummalı çalışmalarla düzeltiliyor.
 
çalışmalardan biri Cumhuriyet Caddesinde öğretmenevi civarından başlayıp köprüye doğru uzanan yolda gerçekleşti. Sözü edilen bölgede asfaltın aşınmış olduğu, yolda geniş bir çukurun meydana geldiği ve yağışlı günlerde yağmur suyuyla dolan bu çukurun hem trafik akışını aksattığı hem de su birikintilerine neden olduğu tespit edildi. Antakya Belediyesi Fen ışleri asfalt ekiplerince yürütülen çalışma sonucunda bölge yeniden asfaltlanarak sorunun çözüldüğü belirtildi.
 
 Benzer bir çalışma Sümerler Mahallesi Selim Nevzat şahin Anadolu Lisesi karşısındaki yolda yapıldı. Belirtilen bölgede yine pek çok çukurun meydana geldiği ve bu çukurlar yüzünden belirtilen güzergâhta ulaşımın tehlike arz ettiği belirlendi. Antakya Belediyesi Fen ışleri asfalt ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu aşınmış olan asfalt yenilendi, tüm çukurlar kapatıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir