İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu il mozaikleriyle bir bütündür…

CHP ıl Yönetimi Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği’ ni(HESOB’ u)  ziyaret etti. CHP Parti Meclis üyesi ve Ankara Baro Başkanı Prof. Dr. Metin FEYZıOğLU,  CHP ıl Başkanı Servet MULLAOğLU, ılçe Başkanı Mevlüt YEşıLDAğ, ıl Başkan Yardımcısı Dr. Züheyr GüNAL yanısıra Hatay’daki 20 meslek odası başkanının katılımıyla gerçekleşen ziyarette, ilimiz ve ülke ekonomisiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.  

Son zamanlarda yaşanan terör olaylarının da masaya yatırıldığı toplantıda; ”BDP’ nin iyi niyetli olmadığı ülkeyi bölmeye çalıştığı fakat bu düşüncesinde hiçbir zaman için muvaffak olamayacağı şehit kanıyla sulanmış bu topraklardan bir karış değil bir zerre toprak bile verilmeyeceği” söylemi yüksek sesle dillendirildi.

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir TEKSöZ özellikle ıl Başkanı Av. Servet MULLAOğLU’ nun Hatay’ın birlik ve beraberliği için gösterdiği gayretlerden dolayı teşekkür etti. “Hatay; Alevisiyle , Sünnisiyle, Hristiyan’ ıyla,Yahudi’siyle, Ermeni’ siyle, Kürd’ üyle ve Laz’ ıyla güzel bir ildir. Bu il mozaikleriyle bir bütündür.

Her zaman da böyle kalacaktır.” şeklinde görüş bildiren HESOB Başkanı A.Kadir TEKSöZ ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek, Esnaf ve Sanatkârlar adına tüm konuklara teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir