İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bugün 1 Mayıs ışçi Bayramı…

1 Mayıs ışçi Bayramı tüm yurtta olduğu gibi bugün Hatay’da da kutlanacak. Merkez ilçe Antakya’da ve ıskenderun’da olmak üzere iki ayrı noktada kutlanacak olan 1 Mayıs ışçi Bayramına binlerce kişinin katılımı bekleniyor.
 
Konuya ilişkin Emniyet birimlerinden alınan bilgiye göre, 1 Mayıs ışçi Bayramı kutlamaları özel Hatay Doğuş Okullarının önündeki boş alanda toplanmakla başlayacak. özel Hatay Doğuş Okulları önünde toplanan kalabalık daha sonra Harbiye Caddesi boyunca Aalen Meydanından şükrü Güçlü Köprüsüne doğru yürüyecek.
 
Kortejler, bayramın kutlanacağı Uğur Mumcu Alanına girişten hemen önce arama noktasından geçecek. Arama noktasından geçen kortejler kutlamaların yapılacağı Uğur Mumcu Alanına girecek ve kutlamalar saat 17.00’ye kadar devam edecek.
 
YETERLı SAYIDA POLıS GöREV ALACAK
 
Hatay Emniyet Müdürlüğü yetkili birimleri, 1 Mayıs ışçi Bayramı nedeniyle görevlendirilecek polis sayısı içinse (dün itibariyle) çalışmaların devam ettiğini söylediler. Bu konuda kesin sayı verebilmenin mümkün olmadığını ifade eden yetkililer, ‘kutlamaların yapılacağı alanda yeterli ölçüde güvenlik önlemlerinin alınacağı sayı sağlanacak’ ifadesiyle yetindiler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir