İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalmadık kapı kalmamalı…

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay ıl Teşkilatını parti binasında bir araya getiren ıl Başkanı ısmail Kimyeci ilçe başkanlarına, ilçe yöneticilerine seslenerek, çalmadık kapı, gezilmeyen ev bırakmamaları konusunda uyardı. AK Parti Hatay ıl Başkanı ısmail Kimyeci, geçtiğimiz hafta sonu AK Parti ıl Binasında başta ilçe başkanları olmak üzere, bütün ilçelerin yönetim kurulu üyeleriyle toplantı düzenledi. AK Parti ıl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, ıl Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda, ilçe yönetim kurulu üyeleri eksiksiz katılımda bulundu.
 
Yoklamanın yapılması sonrasında başlanılan toplantıda konuşma yapan ıl Başkanı ısmail Kimyeci, Hatay genelinde yapılan yatırımların devam ettiğini ve yatırımların zamanında tamamlanarak kent insanının hizmetine sunulacağını ifade etti. Hükümetin ilimiz ve ülke genelinde başarılı icraatlar yürüttüğünü dile getiren ıl Başkanı Kimyeci, bunların yapılmasında en büyük etkinin, vatandaşlar olduğunu ayrıca vurguladı. 
 
Hatay halkının istemesi ile bu yatırımların yapıldığına dikkatleri çeken Ak Parti ıl Başkanı ısmail Kimyeci, “Aziz halkımız istiyor ve biz de vesile oluyoruz. Bu köprünün daha da sağlamlaşması bize yani yöneticilere bağlıdır. Yönetim kurulu üyelerimize bu doğrultuda büyük görev düşüyor. Bu sorumlulukla hareket edildiğinde partimiz, daha fazla yol katederek, yerel seçimlerden başarıyla çıkar.  
 
Hatay ilinin başarısı da daha fazla yatırım anlamını taşımaktadır. Hatay genelinde omuzlarımızdaki yük her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu sorumluluk anlayışı ile çalmadık kapı, gezilmeyen ev kalmasın. AK Parti halka mal olmuş ve halkın teveccühü ile iktidara taşınmıştır” dedi.
 
Konuşmanın ardından ilçe yönetim kurulu üyeleri görev dağılımlarına göre bağlı oldukları il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek kendi dallarında ayrıca toplantıda bulundular. 
 
Bu doğrultuda ılçe teşkilat yöneticileri, ilçe seçim işleri yöneticileri, ilçe tanıtım ve medya başkanları, ilçe dış ilişkiler başkanları, ilçe sosyal işler başkanları, ilçe yerel yönetimler başkanları, ilçe ekonomi işleri başkanları, ilçe halka ilişkiler başkanları, ilçe mali ve idari işler başkanları, ilçe araştırma ve geliştirme başkanları, ilçe sekreterleri ve ilçe siyasi ve hukuki işler yönetim kurulu üyeleri ayrı ayrı bir araya gelerek gündeme ilişkin konular hakkında fikir alış verişinde bulundular.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir