İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çukurova Sanat Ödülü Kutlu’ya Verildi…

çukurova 2011 Sanat ödülü’ne Ayla Kutlu layık görüldü. Saklı Ev’de gerçekleştirilen çukurova Sanat Girişimi töreninde bir çok sanatsever bir araya geldi. 
Kutlu, yaptığı konuşmada, kendisini desteklemek için gelen 30 sınıf arkadaşına ve katılımcılara teşekkür ederek, sahip olduğu bütün kazanımlarını karşılıksız olarak veren Antakya kentine her zaman borçlu olacağını ifade etti.
 Bu önemli ödülü yine kentin kendisine kazandırdığını belirten Kutlu, Antakya halkının hoşgörüsünü, birlik ve beraberliğini herkese duyurmak gerektiğini kaydetti. 
Etkinlik kapsamında Türkiye Yazarlar Sendikası (TYS) Antakya şubesi Başkanı Mehmet Karasu, TYS Ege Bölge sorumlusu Namık Kuyumcu,Bilim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (BESAM) Genel Başkanı Esen Aslanoğlu, TYS Adana Temsilcisi çetin Yiğenoğlu ve Hatay’ın emekli valisi Yener Rakıcıoğlu, Ayla Kutlu’nun Türk edebiyatına katkılarından dolayı teşekkür ederek destek verdiler. 
Ayla Kutlu’nun ödülünü veren Vali Rakıcıoğlu, Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezuniyetlerinin 50. yılında sınıf arkadaşlarına destek olmak için 30 arkadaşının kente geldiğini ifade etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir