İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Defne festivali start aldı…

ıki gün sürecek Yeşilpınar Beldesi 6. Defne Kültür ve Sanat Festivali başladı. CHP MYK üyesi Ali Kılıç, CHP Hatay Milletvekili Fuat çay, Yeşilpınar Belediye Başkanı Malik Kılıç, ıris şentürk ve birçok davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.
 
CHP MYK üyesi Ali Kılıç yaptığı kısa konuşmada, aşkın sadece iki kişi arasında değil bazen, Mustafa Kemallerle, Denizlerle ve Mahirlerle bazen de; hırsızlık ve yolsuzluk kültürüne karşı, Yeşilpınar Festivali gibi festivallerde bir araya gelerek yaşanabildiğini söyledi. Belediye Başkanı Malik Kılıç, çağdaşlığın her alanda vatandaşa kaliteli hizmet sunmaktan geçtiğini belirterek, “Türkiye’yi Atatürk’ün hedef gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyine çıkarmak her alanda yapılacak olan hizmetlerle olur.
 
çağdaşlık; yol, su, kanalizasyon, ucuz ve gevenli ulaşım, insana yaraşır bir sağlık hizmeti ve kültürel alanda yapılacak olan hizmetlerle olur” ifadelerini kullandı. Açılış konuşmalarının ardından; Belediye tarafından yaptırılan ıl Sağlık Müdürlüğüne ücretsiz olarak tahsis edilen Sağlık Ocağı ile Zeynep-Naim Gülbol Yakma Resim Sergisinin açılışları yapıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.