İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eğitim öncesi Dörtyol MYO’na inceleme…

Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda hafta sonunda Dörtyol Meslek Yüksek Okulunda incelemelerde bulundu. ınceleme sonunda okul yöneticileri ve çalışanlarla ortak toplantı yapılarak okulun eksiklikleri saptandı.
 
Toplantı öncesinde okulda incelemelerde bulunan Rektör Canda yaptığı açıklamada öğretim yılı başlamadan önce okulların eksikliklerini saptamak için okullara gittiğini belirterek “Okullarımızın eksiksiz ve sorunsuz olarak yeni öğretim yılına başlamasını istiyorum. Bu düşünceyle okulları dolaşıyorum. Dörtyol Meslek Yüksek Okulumuz üniversitemizin sayılı okullarındandır. Hem öğrenci sayısı hem de eğitim programları yönüyle önemlidir. Yaptığım inceleme sonucunda öğretim kadrosunda ve diğer alanlarda herhangi bir sorun yok.
 
 Meslek Yüksek Okullarımız bulundukları ilçelere önemli katkılar yapmaktadır. Dörtyol’da da böyledir. Her yerde tekrarladığım gibi yatırımcılardan isteğim; öğrenciler için yurt yapmalarıdır. Barınma sorunu çözülürse öğrenci sayısını arttırmamız kolaylaşıyor” dedi. ınceleme sonunda okul yöneticileri ve çalışanlarla yapılan toplantıda geçen öğretim yılı değerlendirildi. önümüzdeki öğretim yılında neler yapılması gerektiği ve eğitimin niteliğinin nasıl yükseltileceği üzerinde duruldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.