İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erdoğan’dan Savaş’a Veda Ziyareti

ıstanbul’a tayini çıkan 2’nci Hudut Alayı ve Garnizon Komutanı Piyade Kd. Albay Mehmet Semih Erdoğan, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a veda ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Ziyarette yaptığı konuşmada, Hatay’da ailece çok güzel dostluklar edindiklerini ifade eden Garnizon Komutanı Erdoğan, kurum ve kuruluşlar arasındaki uyum ve işbirliğinin kendi çalışmalarına da olumlu yönde katkısının büyük olduğunu söyledi. 
 
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ise Erdoğan’la Hatay’da görev yaptığı iki yıllık hizmet süresi boyunca çok güzel ve karşılıklı sıcak bir dialoglarının olduğunu ifade ederek, “Memleketimize hizmet noktasında ortak anlayış ve işbirliğimiz söz konusuydu. Değerli Garnizon Komutanımıza Hatay’da bulunduğu süre içerisinde memleketimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz, yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.
 
 
 
Ziyaretin sonunda Başkan Savaş, Garnizon Komutanı Piyade Kd.Albay Mehmet Semih Erdoğan’a üzerinde üç semavi dinin simgelerinin bulunduğu bir tablo hediye ederken, Garnizon Komutanı Erdoğan’da Belediye Başkanı Savaş’a plaket takdim etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir