İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ergin: Sosyal barış sağlanmalı…

Son kabine revizyonunda Adalet Bakanlığı görevine getirilen Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Memleketi Hatay’a bu kez milletvekili sıfatıyla değil Bakan sıfatıyla geldi. Mütevazi hareketleriyle dikkat çeken Bakan Ergin, “Hatay için kim bir taş koymuşsa, o insanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
 Hatay Valisi Nusret Miroğlu’nu makamında ziyaret eden Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 7 yıllık Milletvekilliği ve grup Başkan Vekilliği görevinde iken, Hatay için ve bölge için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştığını belirterek, “Türkiye’de sosyal barışın güçlendirilerek devamının sağlanması için bağımsız ve tarafsız yargının tesis edilmesi gerekmektedir.
 
Gecikmiş adalet, adalet olamaz” dedi. Hatay Valisi Nusret Miroğlu’da, Bakan Ergin’in bu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Valilik yaptığım tüm illerde olduğu gibi, Hatay’ da Valilik görevimi yürüttüğüm süre içerisinde tüm özlemim ve amacım, devletimizin imkanlarını en iyi ve en güzel bir şekilde değerlendirip, Hatay insanımızın hizmetine sunmaktır” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir