İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eryılmaz Sutaşı’ nı ziyaret etti…

CHP Hatay Milletvekili Av.Refik Eryılmaz Köy ve Belde Ziyaretlerini Devam Ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde Sutaşı Beldesi’ ni ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz belde sakinlerinin sorunlarını yerinde dinledi ve çözüm sözü verdi. 
 
Vatandaşlarla büyükşehir belediyesi, güncel konular ve Suriye olaylarının Hatay ekonomisine etkileri ile hükümetin izlemiş olduğu politikalar hakkında sohbet eden Milletvekili Eryılmaz; “Hükümetin Suriye’ ye karşı uygulamış olduğu yanlış politikalar sonucu Hatay ekonomisi iflasın eşiğine gelmiştir. Halkımız, esnafımız, çiftçimiz, ihracatçımız, turizmcimiz, nakliyecimiz, kısaca herkes bu gidişattan huzursuz. Emperyalist ülkelerin organize ettiği ve taşeronluğunu Recep Tayyip ERDOğAN’ a verdiği kirli oyunların faturasını halkımıza ödettiriyorlar.” Dedi.
 
 
CHP Hatay milletvekili Refik Er yılmaz, açıklamasının devamında “Biz köylümüzle, üreticimizle, vatandaşımızla el ele gücümüzü ve varlığımızı her daim bu zihniyete hatırlatacağız. Bu politikalarla halkımızı mağdur eden zihniyet er geç halkımıza hesap verecektir. Biz bu kirli oyunları bozmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. 
 
 
Meclis çalışmalarından fırsat buldukça seçim bölgemde bulunmaktayım. Halkımızın seçimlerde tarafıma takdir ettiği görevi layığıyla yerine getirmeye çalışıyor, bu görev bilinci ve sorumluğuyla hareket ediyorum. Vatandaşlarımızın sorunu bizim çözmemiz gereken öncelikli asli görevimiz olmalıdır bu bağlamda vatandaşlarımızın arasında olmak için azami çabayı sarf etmekteyim.” ifadelerine yer verdi. 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir