İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fulya-Sertaç Çiftinin Mutlu Günü

MHP ıl Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Yılmaz ile eşi Behiye Yılmaz’ın yakışıklı oğlu Sertaç ile Melek-Hacı önal çiftinin güzel kızı Fulya, nikâh ve düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya ıpek Düğün Salonunda 6 Temmuz 2012 Cuma günü akşamı yapılan düğün törenine Hatay Milletvekili A.şefik çirkin, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, MKü Rektörü Prof. Dr. H.Salih Güder, Yayladağı Belediye Başkanı M.Kemal Dağıstanlı, CHP 24. dönem Milletvekili adayı Suzan Alhasoğlu, MHP ıl Başkanı Adnan Akdaş, MHP Kadınlar Kolu Başkanı Dilaver Eryılmaz, MHP Merkez ılçe Başkanı Fedai Yücedal, MHP Reyhanlı ilçe başkanı Gülhan Açıkgöz. 
 
 
 
Antakya Gazeteciler Cemiyeti 2.başkanı Hasan Sait Okay. Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkan vekili Sadullah Ergin il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve iki ailenin akraba, dost ve sevenleri katılarak genç çiftin mutluluğuna ortak oldular.
 
 
 
Bu arada damadın amcası 23 Temmuz Gazetesi imtiyaz sahibi Erhan Yılmaz’da düğün sahibi sıfatıyla tüm konuklarla yakından ilgilendi. Damadın kirvesi Fevzi Alhasoğlu’da eşi Suzan Alhasoğlu ile birlikte düğünün mükemmel geçmesi için büyük çaba harcadılar. 
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Savaş’ın nikâhı kıydığı törende, Milletvekili çirkin ile Rektör Güder nikâh şahitliği yaptılar. Başkan Savaş, genç çiftlere kahve takımı hediye ederek mutluluklar diledi.
 
 
 
Gecede sahne alan Antakya Belediyesi Mehteran takımı en güzel eserlerini seslendirerek düğüne ayrı bir renk kattılar.
 
 
 
Yöremizin sevilen ses sanatçılarından Cumali Yıldız’da düğünde sahne alarak birbirinden güzel şarkı ve türküler okudu.
 
 
 
Düğünün finalinde Kırıkhan Sıra ve Saz ekibi Resul yönetiminde davetlilere neşeli anlar yaşattı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir