İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gazeteci Zorkun TGC üyesi oldu…

Gazeteci Mehmet Hüseyin ZORKUN’un, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ne üyeliği kabul edildi.
Lise yıllarında gazeteciliğe başlayan ve bu yıllarda Kardelen Dergisi’ ni kurarak medya dünyasındaki yerini alan Gazeteci M. Hüseyin Zorkun, Türkiye’ nin en önde gelen basın – medya meslek kuruluşlarından biri olan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ nin üyesi oldu.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Lokali’ nde düzenlenen Geleneksel Dayanışma Yemeğinde TGC’ ye yeni üye olan gazetecilere rozetleri törenle takıldı.
Törene başta Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Erinç olmak üzere TGC Yönetim Kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.
Haberci ve Kardelen Gazetelerinin yanı sıra bir çok internet sitesinin de sahibi olan Gazeteci Mehmet Hüseyin ZORKUN, gazetecilik yaşantısı içinde ıhlas Haber Ajansı, Akşam Gazetesi, Birgün Gazetesi, Anayurt Gazetesi gibi yaygın basın kuruluşlarının da Hatay Temsilcilik görevini yaparak, büyük habercilik başarılarına imza atmıştır.
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Lokali’nde düzenlenen Geleneksel Yemeğinde TGC’ ye yeni üye olan gazeteci M. Hüseyin ZORKUN’ a üyelik rozeti TGC Yönetim Kurulu üyesi Zafer ATAY tarafından takıldı. Gazeteci Zorkun’ a ayrıca TGC tarafından hazırlanan gazeteciler cemiyeti albüm hediye edildi.
Gazeteci M. Hüseyin Zorkun, yıllardır gazetecilik mesleğini severek yaptığını dile getirerek, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’ ne üyeliğinin kabul edilmesinden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Zorkun ayrıca, TGC yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.