İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gezer Canda ile vedalaştı…

ASYA GAZETESı HABER MERKEZı
 
Türk Telekom ıl Müdürlüğü’ nden Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’ ne atanan Ramazan Gezer Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerefettin Canda’ ya veda ziyaretinde bulundu.
 
Ramazan GEZER “Yeni görevimin, ülkem, bölgem ve Hatay için hayırlı olmasını diliyorum. Yaklaşık yedi yıldır Hatay Türk Telekom ıl Müdürlüğünü yürütmekteyim. Mustafa Kemal üniversitesi’ nin öncesini de sonrasını da biliyorum. Göreve geldiğiniz günden beri Mustafa Kemal üniversitesi’ nde hem bilimsel hem kültürel anlamda bir devrim oldu. üniversite halkın üniversitesi oldu.
 
Siz de halk insanısınız, mütevazi tavırlarınızla hepimizin sevgi ve saygısını kazandınız. Başarılarınızdan dolayı sizi yürekten kutluyorum.” dedi. Ramazan GEZER’ in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör CANDA, “ Teknolojinin hızla geliştiği bir ortamda büyük düşünen insanlar büyük işler yaparlar. Türk Telekom yeniden yapılanma sürecinde büyük başarılar gösterdi.
 
Yeni görevinizde de büyük başarılara imza atacağınızdan hiç şüphem yoktur. üniversitemizden desteğinizi hiç esirgemediniz, üniversitemize bir internet sınıfı açtınız. Bizim bayrak projelerimizden olan dört yıllık “Bilişim Teknolojileri Yüksekokulu” açıyoruz. Mustafa Kemal üniversitesi olarak teknolojiye ve teknolojinin getirdiği yeniliklere açık bir üniversiteyiz.
 
Yeni açtığımız Meslek Yüksekokullarına da “Bilişim Teknolojileri “bölümlerini açtık. Mühendislik Fakültesi’ndeki bilgisayar laboratuarlarımızı tamamen yeniledik. Laboratuarlarımıza çağın gerektirdiği cihazlar aldık. Yeni açacağımız okullarımızda internet erişiminde yine Türk Telekom’ un desteklerini bekliyoruz ve yeni görevinizin ülkemiz, bölgemiz ve Hatay’ ımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir