İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hizmetleri Tek Başıma Yapmayacağım…

AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı Lütfi Savaş, göreve gelmesi halinde kentin en büyük sorunları arasında yer alan hava kirliliği ve su sorununu çözeceklerini söyledi.
 
Savaş, Cebrail Mahallesi’nde katıldığı halk toplantısında, Antakya’yı geliştirmek ve ilerletmek amacıyla hazırladıkları ve gerçekleştirecekleri projelerle yaşanılası bir şehir imar edeceklerini belirtti.
 
Kent halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Savaş, şöyle konuştu: “çocuklarımıza, torunlarımıza güzel bir kent bırakacağız. Göreve gelmemiz halinde kentin en büyük sorunları arasında yer alan hava kirliliği ve su sorununu çözeceğiz. Tarihi ve kültürel zenginlikler restore edilerek aydınlatılacak ve dünyaya tanıtılacak. Yapacağımız köprülü kavşaklarla, yol çalışmalarıyla ve resmi dairelerin şehrin batısına doğru taşınmasıyla, otoparklarla trafik akışı hızlanacak ve trafik sorunu çözülecektir. Fuar alanı oluşturarak, esnafımıza yeni açılımlar yapma fırsatını vereceğiz. Esnafa ticari danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Gençlerimiz için yeni spor komplekslerimiz olacak. En önemlisi halkla diyalogumu asla koparmayacağım. Tek başıma değil sizlerle olacak bu, desteklerinizle olacak.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir