İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Huzur için hizmet ediyoruz…

Hatay ıl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, vatandaşın huzur ve güveni için hizmet ettiklerini belirterek, “Görevimiz kentin güvenliğini sağlamak ve huzurunu korumak” dedi. Kalyoncu, Bağımsız Kamu Sendikaları Konfederasyonu (BASK) Hatay ıl Temsilcisi Metin Yılmaz ve yöneticilerini kabul ederek, sivil toplum örgütlerinin önemli bir sorumluluk üstlendiklerini hatırlattı.
 
Emniyet teşkilatının da önemli sorumluluklar üstlendiğine dikkati çeken Kalyoncu, “Görevimiz kentin güvenliğini sağlamak ve huzurunu korumak. Bu konuda ekiplerimiz 24 saat hizmet vermektedir. Hatay bütün semavi dinleri barındıran bir hoşgörü kenti. ınsanları dostça ve kardeşçe yaşamakta. Bizim de görevimiz bu güzelliğin korunması ve yaşatılmasına destek vermektir” diye konuştu.
 
 Yılmaz da Emniyet’in çalışmalarından memnun olduklarını belirterek, “Antakya Doğumevi Hastanesi Caddesi yolunda araçların çift sıra park etmelerinden dolayı ambulanslar bu yoldan zorlukla geçebiliyor. Bu nedenle yolunun trafik polisleri tarafından denetlenmesini istiyoruz” dedi. Yılmaz, konuşmasının ardından Emniyet Müdürü Kalyoncu’ya plaket verdi. Kalyoncu da, plaketten dolayı BASK yöneticilerine teşekkür etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir