İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ışbirliği Protokolü ımzalandı…

Antakya’ ya panel vermek için gelen ızmir Ticaret Borsası (ıTB) Başkanı Işınsu Kestelli, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Başkan Yardımcısı Ali Celal Mursaloğlu’nu ziyaret etti.
 
ATB Başkanı Mehmet Ali Kuseyri şehir dışında olduğu için ATB Başkan Yardımcı Mursaloğlu ile yönetim kurulu tarafından ağırlanan ızmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, “Antakya’ ya “Dalgalı Piyasada döviz kuru ve emtia fiyatları, risklerinden VOB sözleşmeleri ile korunma yöntemleri” adlı panel vermeye geldim. Hoşgörü kenti Antakya’da bulunmakta memnum” dedi.Amaçlarının kurumlar arası işbirliği olduğunu belirten Kestelli, “ATB ile imzalayacağımız protokolle bilgi paylaşımını sağlayacağız. Ayrıca ortak projeler üreterek ticaret olanaklarını geliştireceğiz. ış adamlarımızın bu birliktelikten yararlanmalarını istiyoruz” diye konuştu.
 
 
MURSALOğLU: DAıMA DıYALOGDAN YANA OLDUKATB Başkan Yardımcısı Ali Celal Mursaloğlu, Işınsu Kestelli’ nin Antakya’ ya gelerek, borsaya yaptıkları ziyaretle kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, ”Biz Antakya Ticaret Borsası olarak, daima diyalogdan yana olduk. Bugün burada sadece ızmir ve Antakya değil bütün illerimizin, ilçelerimizin genel problemlerini paylaşıyoruz. Bu birlikteliği sağlayabilirsek çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bu ziyaretlerin bizler için son derece faydalı olacağı düşüncesindeyim. Bugün bizleri ziyaret eden, ızmir Ticaret Borsası’ nın değerli Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli ve Meclis üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
 
 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir