İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kentimiz çok farklı bir şehir…

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Abdullahoğlu, AGC Yönetim Kurulu üyeleri ve cemiyet üyeleri dün Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri’ yi makamında ziyaret ettiler.
 
ABDULLAHOğLU: ATATüRK’ üN GöSTERDığı YOLDA ıLERLEMEYE DEVAM EDECEğıZ
Antakya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, AGC yönetiminin yeni belirlendiğini, bu çerçevede ilimizde bulunan sivil toplum örgütlerinin başında gelen Antakya Ticaret Borsası’ nı ve Başkan Kuseyri’ yi ziyaret etmek istediklerini ifade etti.
 
Başkan Abdullahoğlu, Antakya yerel basınının görevini yaparken ATB’den büyük destek gördüğünün altını çizerek, “Zor şartlar altında görev yapan yerel basınımız, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği aydınlık ve çağdaş uygarlık yolunda yürümeye devam edecektir. Gücümüzü Kuvayi Milliye’den almaktayız. Bu çerçevede bizlere bugüne kadar verdiğiniz destekten ötürü sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
KUSEYRı: YEREL BASINIMIZ ANTAKYA’ MIZI DüNYAYA TAşIMIşTIR
TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri de konuşmasına AGC Başkanlığına yeniden seçilen Başkan Abdullahoğlu’nu tebrik ederek başladı. “Antakya Ticaret Borsası ve şahsım adına Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sayın Ahmet Abdullahoğlu’na ve Yönetim Kurulu üyelerine yaptıkları nezaket ziyaretinden dolayı hoş geldiniz diyorum” diyen Başkan Kuseyri, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“öncelikle yeni göreve gelen Başkanımızı ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Yerel basınımız, temsil ettikleri yayın organlarında toplumun her kesiminin taleplerini ileten, sorunlara çözüm arayan ve çözüm yollarını öneren, haksızlığı ve yanlışı eleştiren, topluma ve yaşadıkları kente faydalı gördükleri konunun yanında olan, kendi çıkarları için değil; kentimizin ve toplumumuzun menfaatlerini düşünen, gerek kurumsal, gerekse bireysel anlamda çözüm arayış ve önerilerini, sosyal ve toplumsal ahlak içinde yapan basın emekçilerimizin Gazeteciler Gününü de yürekten kutluyorum.”
 
TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kuseyri konuşmasına devamla her zaman yerel basının yanında olacaklarının altını çizerek, “Toplumsal haykırış ve çığlığın mürekkebi, mikrofonda sesi, ekrandaki yüzü, klavyedeki tuşu olmak için yaz-kış, gece-gündüz demeden büyük fedakârlık içinde, zor şartlarda çalışan basın emekçilerimize başta toplumun, tüm kurum ve kuruluşların sahip çıkmasını ve desteklemesini arzu ediyoruz. Bizler Antakya Ticaret Borsası olarak her zaman basınımın yanında olmaya devam edeceğiz.
Yerel Basınımız Antakya’ mızı dünyaya taşımıştır. Kentimiz çok farklı bir şehir. Sorumluluğumuz çok büyük. Bizler sizlerle sürekli iç içe ve adeta beraber görev yapmaktayız. Sorunlarımızın çözümünde sizlerin de çok önemli görevleri var.
 
Antakya’mızın bekleyen sorunlarının üstesinden gelip Antakya’mızı en iyi yerlere getirmek için elimizden gelen tüm desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğiz. Sizler kentimizin kulağı ve sesi oldunuz. Mesleğinizin zorluğunu çok iyi biliyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir