İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kılıçdaroğlu Antakya’da…

CUMHURıYET Halk Partisi (CHP) ıl Başkanı Halef Tiftikçi, Ali Kılıç ve Kemal Kılıçdaroğlu’nunYeşilpınar Belediyesi tarafından düzenlenen festivale katılmak üzere Antakya’ya geleceklerini duyurdu. Tiftikçi yaptığı yazılı açıklamada, “Yıllardır Yeşilpınar Belediyesi ve Yeşilpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından elbirliği ile hazırlanan 6. Defne Kültür ve Sanat Festivali bugün başlamakta. Bu büyüklükteki bir beldenin tüm halkıyla birlikte omuzladığı ve her biri dolu dolu geçen 3 günlük festival süresince sayısız etkinliklerle yerel değerlerin tanıtılması, sevilen sanatçıların ve yerel grupların konserleri gibi halkın eğleneceği çalışmalar festivale damgasını vuracak doyuruculukta.
 
ışte Cumhuriyet Halk Partili Belediyelerin, sosyal demokrat belediyeciliğin farkı budur diye göğsümüzü kabartan bu festival süresince, partimizin çok önemli 2 isminin katılacağı ve ülke gündeminde yer alacak 2 de söyleşi bulunmakta. Festivalin açılış günü olan bugün saat 19.00 da, Cumhuriyet Halk Partisi MYK üyesi gazeteci Sayın Ali Kılıç Deniz Feneri ve Yolsuzlukla mücadele konulu söyleşisi ile bizlerle birlikte olacak. Sayın Ali Kılıç, bilindiği üzere Almanya’da Deniz Feneri davasındaki belgelere ulaşarak bu yolsuzluğun ülke gündemine gelmesini ve konunun Türkiye’de de yargı önüne taşınmasında en önemli rolü başarıyla gerçekleştirmiştir.
 
Sayın Ali Kılıç’ın Partimiz MYK üyesi olmasının yanı sıra tanınmasında rol oynayan bazı diğer sıfatları da, Milliyet Gazetesi Almanya temsilcisi olarak 6 yıllık başarılı görevi, Türk-Alman Dostluk Federasyonu başkanlığı ve Almanya Türk Alevi Birlikleri Federasyonu başkanı olarak gerçekleştirdiği çalışmalardır. Halkımızın katılımını beklemekteyiz. Festivalde söyleşide bulunacak diğer bir çok önemli isim ise, halen Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur.
 
ülkemizde herkesin tanıdığı ve son seçimlerde de ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olan Sayın Kılıçdaroğlu her zaman olduğu gibi yolsuzluklardan nemalananların huzurlarını bir kez daha kaçıracak, bizlerin de zevkle bir şeyler daha öğrenerek dinleyeceğimiz bir söyleşi gerçekleştireceklerdir.
 
Festivalin kapanış günü olan 30 ağustos pazar saat 18.30 da Yeşilpınar beldesinde gerçekleşecek olan bu söyleşiye tüm halkımız davetlidir. Bu vesile ile etkinlikleri ve yaklaşımları ile göğsümüzü kabartan Yeşilpınar Beldesi Belediye Başkanlığı, Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanlığı ve Festival Düzenleme komitesine, emeği geçen tüm gönül dostlarımıza ve etkinliğe omuz veren tüm insanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir