İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kılıçlar mobilyacılarla buluştu…

ATSO Başkan Adayı Mehmet Kılıçlar; iş adamları Halit Yağcıoğlu, Hamit Yurtcan ve Nurettin Fatmaoğulları’ nın düzenlediği kahvaltıda Mobilya ve Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcileriyle bir araya geldi. Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’ın da hazır bulunduğu toplantıya ATSO’ya kayıtlı mobilya firmalarının çoğunun katıldığı gözlemlendi.
  
Toplantıda Mehmet Kılıçlar ATSO Başkan Adayı özetle şunları ifade etti “Buraya hiç kimseyi eleştirmeye değil bizim çözüm üretebileceğimizi ifade etmeye geldim. Bir sanayici ve ihracatçı olarak; hem üreticinin sorunlarını hem de pazarlama aşamasında yaşanan sıkıntıları bizzat yaşadığım için beklentilerinizi ve bu beklentilerin nasıl karşılanabileceğini bildiğime inanıyorum. 
 
şunu belirtmek isterim ki küçük hedefler için harcayacağınız çaba büyük hedefler için harcayacağınızdan az değildir, bu yüzdendir ki ben mobilyacıları ınegöl’ e mobilya fuarına götürmeyi değil, herkesi 1000’i aşkın mobilya firmasının faaliyet gösterdiği şehrimizdeki Hatay Mobilya Fuarı’ na getirmeyi hedefledim. Tasarımdan, makinaya, pazarlamadan kalifiye personel ihtiyacına kadar ayağınıza dolanan sorunları ATSO olarak üstlenmeyi hedefledim ki siz tüm dünyaya mobilya sektöründe ANTAKYA olarak biz de varız derken biz de bunun haklı gururunu yaşayalım.”
 
Toplantıda söz alan Mehmet Ali Yapar “Kimimiz Mehmet Bey’i kimimiz diğer adayları destekleyecektir bu demokrasinin gereğidir, benim temennim birbirimizin tercihlerine saygı duyarak birlik ve beraberliğimizi korumamızdır” dedi.
 
Toplantının soru cevap bölümünde hali hazırda oda ve sektörde yaşanan sıkıntılar dile getirilirken, Mehmet Kılıçlar  “üyeleriyle sürekli iletişim halinde olan, sorunlara karşı duyarlı ve her alanda gelişmenin önünü açan yönetim anlayışını birlikte kurarak, ortak hedeflerimize de birlikte yürüyeceğiz” dedi. Son olarak katılımcılara teşekkür eden ATSO Başkan Adayı Mehmet Kılıçlar; adaylar arasındaki rekabetin daha iyiyi sunmak çabasıyla ve odağında Antakya’ ya hizmet anlayışıyla sürdürülmesi hususundaki temennilerini yineledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir