İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Konser Yoğun ılgi Gördü…

       Mustafa Kemal üniversitesi  çalışanları tarafından verilen konser yoğun ilgi gördü.       Tayfur Sökmen Kampusu Atatürk Konferans Salonunda Prof.Dr.Sevda Askerova yönetiminde verilen konserde  Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı öğrencileri, Mustafa Kemal üniversitesi personeli ve öğrencileri görev aldı.
 
     Koroda görev alan personel ve öğrenciler performansları ile göz doldurdu. Dinleyiciler tarafından yoğun istek gören parçalar tekrar tekrar okudu. 400 kişilik salonunda yer kalmayınca 180 kişilik amfi 1 salonuna sine vizyon gösterimi ile konser canlı olarak aktarıldı, buna rağmen   birçok izleyici konseri ayakta izlemek zorunda kaldı.
 
      Konser sonrası bir konuşma yapan Rektör Prof. Dr. M. şerefettin Canda “üniversitemizde bu tip etkinlikler artarak devam edecektir.Mustafa Kemal üniversitesi Ulu önder Atatürk’ün aydınlık yolunda ilerlemeye devam edecektir, konseri tüm izleyiciler gibi bende büyük bir beğeni ve coşku ile izledim, başta Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı Müdürü Prof.Dr.Sevda Askerova’ya ve çalışmada emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.”dedi
     Konserin ardından Rektör Canda tarafından koro adına Prof. Dr. Sevda Askerova’ya ve üniversite’nin  tanıtım çekimleri  için konuk olan TRT yapımcısı Sedef Başbuğ’a emeklerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir