İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Miniklere Hediyeler Verildi…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde dün çeşitli makamları sembolik olarak üstlenen miniklere görevleri sona erdikten sonra makamın gerçek sahiplerince çeşitli hediyeler dağıtıldı.
 
Dün saat 09.20 ile 09.45 saatleri arasında Valilik, Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, MKü Rektörlüğü, ıl Jandarma Komutanlığı, ıl Emniyet Müdürlüğü ile ıl Milli Eğitim Müdürlüğü makamlarına sembolik olarak minikler yerleştirildi. Valilik makamını üstlenen ıstiklal ilköğretim okulu öğrencisi Büşra Solmaz ile okul arkadaşları Gamze Solak ve Temim Doğru’ya Vali Nusret Miroğlu tarafından birer kitap hediye edildi.
 
Belediye Başkanlığı makamını üstlenen Abdi ıpekçi ilköğretim okulu öğrencileri Mehmet Eren Soğuksu, Gülsüm Saygılı ile Kübra Paspak’a Belediye Başkanı Lütfü Savaş çeşitli hediyeler vererek uğurladı. ıl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğunu üstlenen Vali ürgün ilköğretim okulu öğrencisi Lina Bedia Asfuroğlu ile arkadaşları Semiha Gürsoy ile ıbrahim şahutoğlu’na da ıl Milli Eğitim Müdürü şenol Genç çeşitli hediyeler vererek uğurladı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.