İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

PTT Personeline Seminer

PTT Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelindeki PTT personeli için düzenlenen “Psikolojik Destek ve Kurumsal Aidiyet Eğitim Programı”nın Hatay ayağı başladı. 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Dört gün sürecek ve Danışman Gül Ayşe Yetmez tarafından verilecek olan programda, kurum personeline kurumsal aidiyet nedir? Kurumsal aidiyet oluşmamasında olası engeller nelerdir? 
 
 
 
Kurumsal aidiyet oluşturma yöntemleri (Uygulama), kurumsal aidiyet yaratan örgüt kültürü, örgüt iklimi, Kurumsal Aidiyet çalışması, PTT web sitesinin ve hizmetlerin tanıtılması gibi eğitimler veriliyor. 
 
 
 
“Sizlere Olan Güvencim Tam”
 
 
 
Antakya Belediyesi Meclis toplantı salonunda düzenlenen eğitim programının açılış konuşmasını yapan PTT Hatay Başmüdürü şükrü Dursun, PTT personeline seslenerek, ‘personeline güveninin tam olduğunu söyledi.
 
 
 
PTT Başmüdürü Dursun, “çalışırken beyninizi, kalbinizi ve birleştirerek işimizi yapmalıyız. Sizler çalışırken beyninizi, kalbinizi birleştirerek çalışıyorsunuz. Hizmetleriniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
 
Son aylarda tebligat dağıtımında %35’lik bir artış yaşandığını dile getiren Başmüdür şükrü Dursun, “Hepiniz şerefli bir görev yapıyorsunuz. PTT’nin çaldığı her kapı açılıyor. Devlet sizlere namusunu, malını teslim ediyor, bu görev Türkiye’de hiçbir kurum tarafından yerine getirilmiyor. Bu anlamda görevinizin kıymetini bilin.” Dedi. 
 
 
 
14 ılde 5 Bin Personel
 
 
 
Konuşmaların ardından Danışman Gül Ayşe Yetmez, PTT Genel Müdürlüğü’nün emirleri doğrultusunda eğitim semineri verdiği 14. il, 5000. personel olduğunu dile getirerek, personele kurumsal aidiyet nedir? Kurumsal aidiyet oluşmamasında olası engeller nelerdir? Kurumsal aidiyet oluşturma yöntemleri (Uygulama), kurumsal aidiyet yaratan örgüt kültürü, örgüt iklimi, konularında bilgiler verdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir