İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ramazan Akşamları Renkli Geçiyor

Antakya Belediyesi tarafından, DSı Parkında organize edilen ramazan eğlenceleri vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Ramazan ayında düzenlenen etkinliklerin eğlenceli ve renkli geçtiğini söyledi.
 
 
 
Antakya DSı Parkı’nda düzenlenen etkinliklerde son olarak Ahmet Selçuk ılkan, Ahmet Kemal Bacak ve Belediye şehir Tiyatrosu sahne alarak izleyiciler tarafından tam not aldı.
 
 
 
Ahmet Selçuk ılkan’ın sahne aldığı gecede ailece alanı dolduran vatandaşlar, birbirinden güzel şiirleri ve şarkıları dinleme imkânı buldu. Ahmet Kemal Bacak konserinde ise tasavvuf müziği ziyafeti çekildi. ılahilerin söylendiği gecede, DSı Parkında yerini alan çok sayıda izleyici, sanatçı Ahmet Kemal Bacak’ın seslendirdiği ilahi ve şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.
 
 
 
Antakya Belediyesi şehir Tiyatrosu’nun, mübarek ay dolayısıyla Ramazan akşamlarına özgü olarak sahneye uyarladığı birbirinden güzel, eğlenceli oyunlar vatandaşlar tarafından büyük beğeni ile izlendi.
 
 
 
Belediye şehir Tiyatrosu sanatçılarının sahne aldığı gecede, skeç ve tiyatro oyunları ile izleyiciler kahkaha tufanına boğuldu. Dakikalarca ayakta alkışlanan Belediye şehir Tiyatrosu ekibinin önümüzdeki günlerde yine aynı mekânda sahne alması bekleniyor.
 
 
 
Etkinliklere vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildiğini belirten Belediye Başkanı Savaş, “Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla Ramazan eğlencelerimiz coşku dolu ve renkli anlara sahne oluyor.
 
 
 
 Ailece DSı Parkı’na gelen hemşerilerimiz güzel zaman geçiriyor. Bu etkinliklerimizde eski yıllarda nostalji Ramazan akşamlarını yaşatmaya da gayret ediyoruz.,
 
 
 
 Mübarek Ramazan ayı boyunca her akşam farklı etkinliklerle ve sanatçılarla DSı Parkında vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Düzenlenen etkinlikleri vatandaşlarımızın sahiplenmesi ve eğlenceli hoşça vakit geçirmesi bizleri oldukça memnun etmektedir.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir