İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ramazan şenlikleri devam ediyor…

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal ışler Müdürlüğü’ne bağlı şehir tiyatrosunca sergilenen Ramazan şenlikleri vatandaşların yoğun ilgisine sahne oluyor. Geçtiğimiz akşam Esentepe Mahallesi’nde önceki gece ise Armutlu Mahallesi’nde düzenlenen şenliklere mahalle halkının, özellikle çocukların ve gençlerin ilgisi yoğundu.
 
Belediye şehir Tiyatrosu sanatçıları gösterilerde animasyonlar, çocuklara ve gençlere yönelik tiyatral oyunlar, çeşitli dinletiler sergileyerek vatandaşların hoşça vakit geçirmelerini sağlıyorlar. Gösterilere 9 Eylül çarşamba Dutdibi Mahallesinde, 15 Eylül Salı günü Akasya Mahallesinde(Semt Pazarı), 16 Eylül çarşamba günü ise eski Hastane amfi tiyatroda gerçekleştirilecek gösterilerle devam edilecek.
 
Ayrıca “Ramazan şenlikleri” kapsamında şef Mahmut Bulgurcu yönetimindeki Belediye Tasavvuf Müziği Korosu 8 Eylül Salı akşamı saat 21.00’de Kültür Merkezi’nde konser verecek. Konser halka açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek. Antakya Belediyesince her yıl geleneksel olarak tertiplenen Ramazan şenlikleri’nde program şöyle;
 RAMAZAN şENLıKLERı PROGRAMI
 8 Eylül Salı      Tasavvuf Konseri-Kültür Merkezi        Saat: 21.00
9 Eylül çarşamba       Dutdibi Mah.                      Saat: 21.00
15 Eylül Salı        Akasya Semt Pazarı                  Saat: 21.00
16 Eylül çarşamba        Eski Hastane Amfi Tiyatro       Saat: 21.00

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir