İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş; seçim sözlerini unutmadı…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, seçim öncesi verdiği bir sözünü daha tutarak bir ilke daha imza attı. Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş seçim öncesi verdiği bir sözünü daha yerine getirerek Bağrıyanık Mahallesi 1. Sokak (Kümeevler) arası vatandaşlara ücretsiz olarak servis jestinde bulundu.
 
Konu ile ilgili olarak Bağrıyanık Mahallesinde bir basın toplantısı düzenleyen Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ücretsiz servis yapacak halk otobüslerinin her saat başı hareket edeceğini dile getirdi. Savaş konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Her saat başı, tahsis edilen halk otobüsü, MKü Araştırma Hastanesi çınar Meydanı önünden Bağrıyanık Mahallesi 1. Sokak (Kümeevler) arası vatandaşlara ücretsiz olarak servis yapacaktır.
 
Bu konuda destek ve yardımlarını esirgemeyen S.S. 48 Nolu Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Halil Kadife’ye ve güzergahta çalışacak Halk Otobüsü çalışanlarına Bağrıyanık Mahallesi halkı adına teşekkür ediyoruz. Belediye ekiplerimizce Bağrıyanık Mahallesinde yapılan çalışmalar ise şöyledir; Karabay Cami önü komple beton asfalt yapıldı. Sel felaketi sonrası genel temizlik ve afet sonrası oluşan molozlar komple kaldırıldı.
 
Kapanmış dere sokak komple beton asfalt yapıldı. 13. sokak, yayla sokak, 6. sokaklar beton yama yapıldı. 22/1 sokakta komple parke yol onarımı ile kapanmış dere sokağın kaldırım parke onarımları yapıldı. 1’inci sokak üzerinde 3 gayrimenkule ait bahçe duvarları yıkılarak yol genişletilmesi ve yolun belirli bölgelerinde kot ayarlaması yapıldı, ayrıca sokağın komple beton asfalt kaplaması gerçekleştirildi” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir