İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Savaş’ tan Yardım Sözü…

Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş Dr. Mustafa Gençay ilköğretim okulunu ziyaret etti.Ziyarette öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Savaş, bir grup okul öğrencisi tarafından çiçeklerle karşılandı.Okul müdürü Tahsin Ayhan’dan okulun sorunlarını dinleyen Başkan Savaş, okulla ilgili sorular sorup okulun durumu hakkında bilgi edindi.
Okul müdürü Ayhan’ da Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ ın okullarını ziyaretlerinden memnunluk duyduklarını ifade ederken okullarıyla ilgili bir istekte bulunup şunları söyledi, “Bu yıl normal öğretime geçmemiz nedeniyle öğle arası evlerine gidemeyen öğrencilerimizin yemek yiyebilecekleri kapalı bir alana ihtiyaç doğdu. Bu konuda sizlerden yardım istiyoruz.” dedi.
Okul kantinin yanında bir kapalı alan yapılması için belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Başkan Savaş, “Biz belediye olarak bütün okullara elimizden geldiğince katkıda bulunmak istiyoruz. Bu konuda da elimizden gelen neyse yapmaya çalışacağız.” dedi. Dr. Mustafa Gençay ılköğretim Okulu’nun öğretmenleriyle de görüşen Lütfü Savaş, daha sonra okuldan ayrıldı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir