İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sayın Bakanımız da bizim gibi…

Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Sadullah Ergin’in Adalet Bakanı olması, Mehmet Ali Kuseyri’nin TOBB Yönetimine girmesinin Antakya için bir şans olduğunu kaydederek; “Ben hiperaktif bir insanım Sayın bakanımız da bizim gibi ‘Bana proje getirin’ diyor, sayın Kuseyri de keza.
 
üçümüz Hiperaktifiz. Antakya bu şansı iyi kullanmalı” değerlendirmesinde bulundu. SAVAş; Antakya’nın gelişmek için tarihi fırsat yakaladığını kaydederek;
 
“Gönlümüz herkese açık,pozitif her şeyde beni bulursunuz, Hiperaktif bir insanım, bizi güzele teşvik edin, pozitif bilim, kalite, güzellik, en iyi, en güzelden yanayım. Siyaset geride kaldı, şimdi icraat zamanı, Mecliste AKP-CHP birlikte çalışıyoruz, hizmet önerilerimize olumsuz bakan Sivil toplum kuruluşlarına 1-2-3 öneri götürürüz dördüncüsünde onlarla işimiz biter. Geçen Cumartesi günü Eskişehir’deydim, Avrupai bir şehir, biz neden Eskişehir olmayalım? K.Maraş’a 1981’de gitmiştim, o zaman köy gibiydi, şimdi ise Antakya’yı solladı, Gaziantep örnek şehir, Tarsus bile bizden iyi, Antakya tarihi fırsat yakaladı, bunu çok iyi kullanmalı” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir