İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

şentürk’ten Emniyet’e Ziyaret…

Cumhuriyet Halk Partisi Antakya Belediye Başkanı ıris şentürk, seçim çalışmalarını Hatay Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek sürdürdü. Hatay Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu’yu ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
 
Emniyet teşkilatının seçim döneminde ortaya koyduğu çalışmalar ve aldığı önlemlerden dolayı oldukça memnun olduğunu dile getiren şentürk, Antakya insanı kendisine yakışır bir biçimde seçim sürecini yaşıyor.
 
Küçük olaylar olmuyor değil ama onlarda üzerinde durulacak şeyler değil Bu bağlamda Emniyet Müdürümüz sayın Sezai Kalyoncu’ya teşekkür ediyorum” dedi. Antakya insanının çok sıcak kanlı olduğunu belirten Hatay emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, “Bizim görevde yeni görev yerine alışma diye bir süreç yok.
 
Ancak Antakya insanının sıcak kanlılığı ve yardımseverliği Antakya’ya daha çabuk adapte olmamda büyük katkı sağladı. Bunun yanında çok düzeyli ve Antakya insanına yakışır bir seçim süreci yaşanıyor. Emniyet Teşkilatı olarak bu sürecin böyle gitmesi ve vatandaşlarımızın huzur ortamında oy kullanabilmeleri için 24 saat çalışıyoruz” dedi. Kalyoncu ayrıca, CHP Başkan adayı ıris şentürk’e 29 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarılar diledi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir