İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Simge Marketler kazandırdı…

Simge Marketler Zinciri’nin geleneksel hale getirdiği hediyeli çekilişlerinden biri daha, Gazeteci yazar Mehmet Ali Solak’ın sunuculuğu eşliğinde coşkulu bir atmosferde gerçekleştirildi. Simge Market’in şükrü Güçlü şubesi’nde noter huzurunda düzenlenen çekilişte en büyük ödül olan 2009 model Peugeot 308 Comfort arabanın talihlisi Dr. M. Ali Eskici oldu.çok sayıda vatandaşın ellerinde çekiliş biletleriyle, heyecanla takip ettikleri çekiliş sonucunda 50 kişi, toplam değeri 80 bin TL olan birbirinden güzel hediyeler kazandı.
 
 Simge Market tarafından vatandaşlara yönelik ikramların ardı arkasının kesilmediği etkinlikte, en büyük ödülü kazandığı telefonla bildirilen Dr. M. Ali Eskici çekiliş yerine geldi ve artık kendisine ait olan, yaklaşık 30 bin TL değerindeki araba ödülüne poz verdi. Mutluluğu gözlerinden okunan Dr. Eskici bir açıklama yapmazken etraftaki konukların tebriklerini kabul etti.
 
 Hasan Kazar ve Bereket Eryiğit’in sahipliğini paylaştıkları Simge Marketler hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde peş peşe önce Atatürk Caddesi’nde sonrada Kurtuluş Caddesi’nde yeni şubelerini hizmete açmış Antakya halkına keyifli alışveriş imkânı yanı sıra, birçok işsize de istihdam olanağı sunmuştu.
 
 Yurtdışında olması münasebetiyle çekilişte yer alamayan Hasan Kazar’ ı ortağı aynı zamanda kaynı olan Bereket Eryiğit temsil etti. Organizasyonun planladığı gibi dörtdörtlük işlemesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Eryiğit tüm konukların takdirini topladı. Heyecanlı bir hareketliğin hüküm sürdüğü Simge’de Mağaza Müdürü Yusuf Güzel’in başarılı yönetiminde her şeyin muntazam olduğunu gözlemleyen konuklar işletme sahipleri yanı sıra Güzel’ i de tebrik ettiler.
 
 …Ve mağaza müdürü Yusuf Güzel’e Antakya’nın parlayan yıldızı Simge’de müdür olmayı sorduk? “ınsanların marketimizden her zaman mutlu ayrılmaları için çok çalışıyoruz” şeklinde konuşan Güzel; “Herkesin güvenini kazanmak çok zor. Güveni kazandıktan sonrada bunu sürdürmek daha da zor…
 
 Simge Marketler’ in bunu başardığına inanıyorum. ışletme sahiplerimiz Hasan Kazar ve Bereket Eryiğit bu bağlamda bize her türlü katkıyı sağlamaktadır. Başarımızın büyük bölümünü onlara borçluyuz.”dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir