İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Teksöz Sorunları Yerinde Dinliyor…

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı A.Kadir TEKSöZ, özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eti. Sorunları yerinde izleyen HESOB Başkanı Kadir TEKSöZ, şoför esnafının sorunlarını bire bir dinledi.
 
özel Halk Otobüsleri Kooperatifi adına konuşan Halil KADıFE ,‘‘ HESOB Başkanı  A.Kadir TEKSöZ’ ün Kooperatifimizi ziyaret etmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri biz şoför Esnafını mutlu etmiştir. Tek Yön  şoför Esnafını ve vatandaşları olumsuz yönde etkilediğini belirterek, en son yapılan düzenlemelerle Köprü tıkanıklığı giderildi, Belediye Parkı ve Askeri Kışla önündeki tümseklerin kaldırılmasını, Altınçay da durak yerleri yok, bu sebepten dolayı Durak harici indirme ve bindirme yapmak zorunda oluyoruz. Antakya Belediye Başkanımız Sayın Lütfi SAVAş’ tan Kapalı durak sözünü aldık. Bu konuda Halkımızın mağduriyeti giderilecek ’’ dedi.
 
HESOB Başkanı Kadir TEKSöZ’ ün kooperatif üyelerine yapmış olduğu konuşmasında,  Hatay’ da Marka Kentimize katkıda bulunmak için şoför Esnafımızın Araba Modellerini yükseltmelerini en az 2007 veya 2008 model klimalı olmasını, Arabaların temiz ve hijyenik olmasını, şoför ve muavinlerin traşlı, düzenli, tertipli ve Tek tip elbise giymelerini istedi. TEKSöZ konuşmasının sonunda sorunları mülki amirlere ileteceğini ve sorunların çözümü hususunda özel Halk Otobüsü Kooperatif üyelerine söz verdi. 
 
Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Halil KADıFE’ de bugünden sonra araçlarını değiştirecek üyelerinin Klimalı ve sıfır araç alacaklarını Antakya Halkının en güzel hizmete layık olduğunu bunun bilinci içerisinde olduklarını belirtti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.