İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tiyatro şenliği Değerlendirmesi Yapıldı

2011-2012 Eğitim öğretim yılında gerçekleştirilen Tiyatro şenliği ile ilgili son değerlendirme toplantısı neticesinde Seçici Kurul’un ılimizi temsil edecek tiyatro ekibinde yer almaya hak kazanan öğrenciler belli oldu. 
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
öğrencilerle ilgili Seçici Kurul’un karar tutanağını kamuoyu ile paylaşan Türkçe öğretmeni Sosyal Projeler il Koordinatörü Ahmet şanal; “ Tiyatro şenliği Projesi kapsamında yetenekli olduğu tespit edilen bu öğrencilerimiz tiyatro ile ilgili yeniden bir eğitime tabi tutularak ilimizi temsil edecek bir tiyatro ekibini oluşturacaklardır.” dedi.
 
 
 
Ayrıca şanal,  ıl Milli Eğitim şube Müdürü ısmail Alıcı projede Seçici Kurul üyesi olarak görev yapan Türkçe öğretmeni ömer Bilgin’e, Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmeni Oğuzhan Bilgili’ye, Antakya H.E.M. Gençlik Ve Spor Kulübü Yön. Kur. üyesi Tiyatrocu ömer Tuncer’e ve Türk Halk Bilimi Uzmanı Memur Erdal Uğraş’a ıl Milli Eğitim Müdürü Osman şimşek adına plaket takdiminde bulunarak. “Seçici Kurul’a kendi imkânları ile sürdürdükleri değerlendirme süresince göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum.” dedi  
 
 
 
 “öğretmenlerin yükünü paylaşmak suretiyle projeye destek olan Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve bu projenin mimarı il Milli Eğitim Müdürümüz Osman şimşek’e öğretmenler adına teşekkürlerimi arz ederim.” Diyen Ahmet şanal’ın bu yıl ilk defa düzenlenen Tiyatro şenliği ile ilgili değerlendirmelerin, süreç çıktılarının yer aldığı “raporu” gelecek yıllardaki faaliyetlere rehberlik etmesi maksadıyla il müdürlüğü makamına takdim etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir