İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye’nin Geleceği Demokrat Parti…

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Hatay’ın Kırıkhan ılçesi’nde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Demokrat Parti’nin Türkiye’nin geleceği olduğunu ifade etti…
Demokrat Parti’nin Kırıkhan mitingi Kanatlı Caddesi üzerinde bulunan DP seçim bürosu önünde gerçekleşti. Partililerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mitingde bir konuşma yapan Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, “Beyaz Yürüyüş” adı altında tüm Türkiye’yi kimse ile kavga etmeden gezdiklerine dikkat çekerek, “Kıaratı yeniden canlandırmak istiyoruz.

ülkemizi içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtarmak istiyoruz. Bizler, herkesin birinci sınıf olduğu bir demokrasi anlayışını benimsiyoruz. Herkesin özgürlüklerini ve inançlarını sonuna kadar yaşadığı bir demokrasi anlayışı için çaba harcıyoruz. üreten bir ekonomi anlayışı istiyoruz. Türkiye’yi yarınlara taşıyabilecek bir demokrasi olmalı…

Ciddi bir devlet anlayışı olmalı. Bunları güzel ülkemizin insanları ile birlikte başaracağız. Bizler, 14 aydır kavga etmeden tüm Türkiye’yi dolaşıyoruz ve halk ile r araya gelerek bu konuları konuşuyoruz” dedi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Kırıkhan halkına hitap ettiği konuşmasından sonra,  29 Mart’ta yapılacak olan seçimde, DP Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ayhan Yavuz için halktan destek istedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir