İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vali üniversitede…

    Hatay Valisi M.Celalettin LEKESıZ Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof.Dr. şerefettin CANDA’ yı makamında ziyaret etti.
 
 Ziyaret esnasında Antakya Belediye başkanı Doç.Dr. Lütfi SAVAş’ ta valimize eşlik etti. Ziyaret esnasında bir açıklama yapan Vali Celalettin Lekesiz “Mustafa Kemal üniversitesi ilimizin en önemli kurumlarından biridir, yapılan çalışmaları takdirle takip etmekteyim Sn. Rektörü ziyaretimin asıl sebebi iade-i ziyaret olup üniversite hakkında daha detaylı bilgi almak ve bundan sonra yapılabilecek konular hakkında istişare etmektir.
 
     ınanıyorum ki Mustafa Kemal üniversitesi ile valilik olarak birçok proje gerçekleştireceğiz ve Hatay’ı hak ettiği konuma taşıyacağız” dedi. Prof.Dr. şerefettin Canda ise yaptığı açıklamada “Sayın Valimiz M.Celalettin Lekesiz’in üniversitemizi ziyareti bizi onurlandırmıştır. Valilik, Belediye ve üniversite olarak Hatay’ın gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkılar sağlayacağımıza inanıyorum Sayın Valimize ve Belediye başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi.
 
     Yapılan görüşmelerin ardından Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof.Dr. M.şerefettin Canda Vali Lekesiz ve Belediye başkanı Savaş’ı Rektörlük sosyal tesislerinde ağırlayarak yöneticilerle birlikte öğle yemeği yediler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir