İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Valimiz EMIT Fuar’ında…

GüZEL GEçTı…
 
Vali Nusret Miroğlu, dün sona eren ıstanbul-uluslararası EMIT fuarında Hatay’ın en iyi şekilde temsil edildiğini söyledi.
 
EMIT fuarını değerlendiren Vali Nusret Miroğlu gelecek yıl daha iyi sonuç alınması için gerekenin yapılacağını kaydederek şunları söyledi:
“EMIT fuarı Hatay açısından iyi geçti. ılk günkü ziyaretçi trafiği oldukça yüksek gerçekleşti, tabi bu bizi sevindirdi. Aslında Hatay olarak daha iyi bir organizasyon içinde olabilirdik. Tabi ki sonuçları çok önemli yıl içinde göreceğiz. ılimizden siparişler, rezervasyonlar olursa tabi ki bu bizi sevindirir. Olmasa da biz bu tanıtıma Hatay’ı ulusal ve uluslararası alanda tanıtmaya devam edeceğiz. çünkü tanıtım süreklilik arz eder. Turizm acenteleri, turistik otellerimiz, gönüllü kuruluşlarımızın el ele vermesiyle Hatay’ımızı turizmde hak ettiğini almasını sağlamaya çalışacağız. Bu rekabet iyidir, rekabetçi firmalar var onlarla en iyi nasıl yarışabileceğimizi göreceğiz. Bunun için gelecek yıla daha iyi hazırlık yapmak zorundayız.”
 
Vali Nusret Miroğlu ıstanbul EMIT fuarını değerlendirirken; bu yılki ve geçen yıllardaki tecrübelerimizi de katarak gelecek yıl daha iyi organize içinde olabiliriz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir