İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yapacak Çok ışimiz Var…

Hatay Tabip Odası (HTO) Yönetim Kurulu üyeleri, Seçimsiz Olağan Genel Kurulda bir yıllık süre içinde yaptıkları çalışmaları değerlendirdiler. Hatay Tabip Odası Başkanı Tacettin ınandı, yaptığı açılış konuşmasında, odaların gelişmesi ile mesleklerin gelişmesi arsında bir paralellik olduğunu belirtti ve konuşmasına şöyle devam etti: “Yönetim olarak bir yılı geride bıraktık.
 
Bu dönem içinde elimizden geldiğince HTO’nun daha iyi olması için çalıştık. Bu dönem zarfında bir dizi basın açıklamaları yaptık ve gündeme ilişkin konularda mesleksel değerlerimize dayanarak, açıklamalar yaptık. Siyasal konularda konuşurken mesleğimizle ve sağlıkla olan ilgisine baktık. 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerini bir bilgi şölenine dönüştürdük” dedi.
 
ınandı, odanın satın almış olduğu Tarihi Antakya Evi için genel kuruldan destek talebinde bulunarak sürdürdüğü konuşmasında, “Daha yapacak çok işimiz var. önümüzdeki bir yılda bunları gerçekleştirmek için çalışacağız. Odamıza almış olduğumuz Tarihi Antakya Evi’ni seneye kadar onarmak istiyoruz. Bu konuda sizden destek talebinde bulunuyoruz. Bu konu ile ilgili bir bağış kararı alınmasını Genel Kurulumuzdan talep ediyoruz. ıstiyoruz ki bu evin onarımında hekimlerin emeği olsun. Bunun yanı sıra diğer kaynaklara da başvuracağız” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir